Akcja integracja

W czwartek i piątek 9 i 10 września klasy pierwsze porwane zostały w wir integracyjnych zabaw sportowo – logicznych zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski CKZiU. Podczas gry „Akcja:  Integracja” uczniowie rywalizowali w trzech konkurencjach.

Pierwsza z nich polegała na rozwiązywaniu zadań logicznych, druga na rywalizacji sportowej a trzecia na grze miejskiej na terenie Strzelec Opolskich. Po zliczeniu punktów najlepszą klasą w czwartek okazała się klasa 1 Td (technik rachunkowości) a w piątek klasa 1 Tl (technik logistyk). Gratulujemy!!!!!

Jednak nie tylko o miejsca chodziło. Przede wszystkim uczniowie klas pierwszych mogli lepiej się poznać, wejść z uśmiechem w nowe szkolne  środowisko,  pokazać swoje uzdolnienia, predyspozycje i mocne strony. Akcja ta była też okazją do kreatywnej zabawy, obmyślania strategii, śmiechu i wzajemnego wspierania się.

Pogoda okazałą się być sojusznikiem wszystkich drużyn. Nie zabrakło oczywiście wspólnych zdjęć, porcji słodyczy, w formie babeczek upieczonych przez starszych kolegów,  a zwycięskie klasy dodatkowo uhonorowane zostały, jak na pierwszaków przystało, wielkimi „tytami” pełnymi słodyczy.

Te dni na długo zapadną w pamięci rywalizujących uczniów i na pewno sprawią, że wszystkie Pierwszaki poczują się częścią wspólnoty jaką jest CKZiU.

Dostępność cyfrowa