Biegiem po zwycięstwo…

17 kwietnia odbyły się szkolne eliminacje do   Wojewódzkich Mistrzostw w Drużynowych Biegach Przełajowych online, które organizuje Szkolny Związek Sportowy.

Pomimo trwającej pandemii, te zawody mogą  odbyć się na zasadach bezpiecznych dla każdego uczestnika – uczniowie biegną dystans 800m dziewczęta i 1500m chłopcy w terenie wybranym przez siebie, startują o odpowiedniej godzinie i wysyłają screena z odpowiednimi danymi do nauczyciela wf a on przesyła je dalej do organizatora zawodów.

Zainteresowanie uczniów udziałem w zawodach przerosło nasze oczekiwania i zorganizowaliśmy eliminacje szkolne by wyłonić  8 przedstawicieli naszej szkoły.

Wyniki były zbliżone  a miejsc niestety tylko 8!  Dla pocieszenia… nagroda w postaci mocnej 6 z aktywności dla wszystkich uczestników eliminacji szkolnych.

A zatem po  weekendowej rywalizacji na Mistrzostwa Wojewódzkie zakwalifikowali się następujący uczniowie: Walczak Adam z 2tl, Ochwat Adam z 2trm, Langer Jacek z 2 pam, Mrowiec Jakub z 2pcr, Strutyńska Oliwia z 2pe, Piękoś Agnieszka z 2tgb, Ochwat Marta z 2pe Niedworok Ewa z 4tse.

 

Mistrzostwa odbędą się w czwartek 22 kwietnia 2021 o 16.00. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów!!

Dostępność cyfrowa