Dziękujemy wolontariuszom z klas maturalnych

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”
(Albert Schweitzer).

 Ukończenie szkoły to wyjątkowe święto nie tylko dla absolwentów, rodziców, ale też dla nauczycieli, wychowawców oraz dyrekcji. Choć  nie możemy się spotkać osobiście bardzo serdecznie Was pozdrawiamy.

W tym wyjątkowym dla Was dniu, chciałabym bardzo podziękować wszystkim wolontariuszom za wspaniałą postawę ucznia oraz wrażliwość, empatię i otwarte serce na potrzeby innych. Za chęć dzielenia się swoim czasem z drugim człowiekiem.

Przez cztery lata udało nam się wiele pomysłów zrealizować: zbieraliśmy grosze, wspieraliśmy potrzebujących, odwiedzaliśmy Dom Dziecka, pomagaliśmy przy Turniejach Świętego Jacka, towarzyszyliśmy podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Kadłubie oraz uczniom tamtejszej Szkoły Specjalnej podczas dyskotek czy Bali Karnawałowych. To tylko niektóre zadania, które dzięki waszej pomocy mogliśmy wykonać.

 W sposób szczególny podziękowania kieruję w stronę: Iwony J., Marty K., Natalii K., Weroniki M., Adrianny P., Marceliny S., Patrycji S. z kl. 4 Tce, Sandry S. i Ewy K. z kl. 4 Tg oraz Karoliny K., Mileny M. oraz Emilii W. z kl. 4 Tlt.

 

Anna Mainka

 

Dostępność cyfrowa