Żegnamy absolwentów klas 4 technikum

Dzisiaj ostatni dzień nauki uczniów klas 4 technikum. Gratulujemy ukończenia szkoły!!!

To była ogromna przyjemność Was kształcić. Dziękujemy za wspólne 4 lata. Żałujemy, że nie możemy się dziś spotkać na uroczystej gali.

 Oprócz świadectw ukończenia szkoły, macie również do odbioru świadectwa potwierdzające kwalifikacje zawodowe oraz certyfikaty ukończenia szkolenia mundurowego (dla klas mundurowych). Dla każdego absolwenta przygotowaliśmy komplet dokumentów.

Zwyczajowo przyznaliśmy wyjątkowym absolwentom Honorowe tytuły (m.in. Wybitna osobowość, Najlepszy uczeń w zawodzie…, Ambasador dobrych manier, Zawodowiec na medal, Mistrz wśród absolwentów, Mistrz sportu, Szlachetny gest, Sierżant honorowy).

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych przesuwamy na koniec maja (jeśli będzie to możliwe). Jeżeli ktoś z absolwentów chce odebrać świadectwo ukończenia szkoły wcześniej to może skontaktować się telefonicznie z sekretariatem szkoły i umówić termin odbioru. 22 maja powinniśmy otrzymać dyplomy zawodowe i wtedy do skompletowanych dokumentów je dołożymy. I jeśli będzie możliwe to wtedy zorganizujemy uroczystość pożegnania absolwentów, a jeśli nie to rozdamy świadectwa indywidualnie.

Od poniedziałku będziemy prezentować na fb i naszej www  absolwentów, którzy otrzymali Honorowe Tytuły Absolwenta.

Dostępność cyfrowa