V Centralny Zlot Klas Mundurowych

13 maja 2019 w Chrząstowicach koło Opola odbył się V Centralny Zlot Klas Mundurowych.  W tych eliminacjach wojewódzkich biorą udział corocznie uczniowie klas mundurowych. W tym roku nasi uczniowie zajęli 2 miejsce. W skład naszej tegorocznej drużyny weszli: Julia Koroll – kapitan drużyny, Katarzyna Pszowska, Katarzyna Chrobak, Monika Zug, Wiktoria Polańska, Mateusz Sotor, Bartłomiej Łaskawiec, Rafał Schlappa i Mariusz Koteluk – przedstawiciele wszystkich profili klas mundurowych naszej szkoły: wojskowy, policyjny, strażacki i służby więziennej.     

  

            W rywalizacji o pierwsze miejsce i zdobycie atrakcyjnej nagrody, jaką był wyjazd na Poligon w Żaganiu i reprezentowanie województwa, nie zabrakło emocji i adrenaliny.

            W konkurencjach naszym uczniom zabrakło dosłownie kilkanaście sekund i punktów by być na pierwszym miejscu. W marszobiegu na 5 km wykazali się niesamowitą solidarnością i współpracą a w konkurencji rzutu granatem nasz reprezentant Mariusz Koteluk pobił rekord zawodów rzucając 42 metry.

Dostępność cyfrowa