Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców w Prudniku

23 stycznia 2019 r.w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Łuczniczej w Prudniku, odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców, który był eliminacją do Finału Wojewódzkiego.
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców w Prudniku. W zawodach wystąpiły cztery drużyny reprezntujące powiat: Kędzierzyńsko-Kozielski, Strzelecki, Nyski oraz Prudnicki. Organizatorem turnieju było Szkolny Związek Sportowy w Opolu. Opolskie oraz Starostwo Powiatowe w Prudniku. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku, która wygrywała swoje mecze.prezentacja  Nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce ustępując tylko drużynie gospodarzy.
Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami i dyplomami, które wręczał przedstawiciel starostwa – Rafał Zagórski.
Ostateczna klasyfikacja zawodów:
I miejsce –  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku
II miejsce – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich