Konkurs „The Point Online 2020/2021” rozstrzygnięty!

Na przełomie kwietnia i maja uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie online dotyczącym korzyści płynących z nauki języków obcych. Po wysłuchaniu prezentacji musieli w jak najszybszym czasie odpowiedzieć na szereg pytań.

Właśnie dotarły do nas wyniki i atrakcyjne nagrody dla zwycięzców etapu szkolnego:

I miejsce – Magdalena z klasy 2Te

II miejsce – Adam z klasy 2Pgt

III miejsce – Przemysław z klasy 3Te

Natomiast 18 czerwca odbył się etap ogólnopolski – po wysłuchaniu prezentacji uczniowie mieli za zadanie jak najszybciej odpowiedzieć na 23 pytania. Udało się to naszemu uczniowi, Adamowi Serafinowi z klasy 2Pgt, który wygrał nagrodę główną – laptop.

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z sukcesów wszystkich laureatów!

Dostępność cyfrowa